Noteikumi

Vispārīgie noteikumi

1) Pirms pasūtījuma noformēšanas iepazīsties ar sadaļām “izmēru noteikšana” un “piegādes info”, lai gūtu pilnīgu priekšstatu par jūsu pasūtījuma īpatnībām.

2) Izvēloties apģērbu, rūpīgi izlasiet sadaļu “izmēru noteikšana”, jo apģērbi ir pieguloši, tādēļ parasti jāizvēlas par vienu līdz diviem izmēriem lielāki. Izmēri centimetros ir atrodami tabulās zem apģērbiem, ja tabulas nav, tad izmēru norādi, tādu, kuru parasti izvēlies saviem apģērbiem Minētā sadaļa neattiecas uz citu brendu apģērbiem, izņemot Doublju, piemēram, tā neattiecas uz Ed Hardy, Pierre Cardin, Tommy Hilfiger, G-star, Paul Smith, Humor, Calvin Klein un citiem.

3) Piegāde parasti tiek veikta ar Latvijas pasta starpniecību, kur izmaksas ir 2 Ls par pirmo preci un + 1 Ls par katru nākamo viena pasūtījuma ietvaros. Piegāde uz ārzemēm nosakāma individuāli atkarībā no preces svara, bet parasti tā ir ap 5 Ls. Preci izsūtam uz jebkuru pasaules valsti. Preces piegādes ātrums ir atkarīgs no Latvijas pasta darbības, Latvijas teritorijā prece parasti tiek piegādāta 2-3 darba dienu laikā, uz ārzemēm 1 nedēļas ietvaros.


Iepirkšanās noteikumi

Mēs rūpējamies, lai Jūsu ieprikšanās būtu pavisam vienkārša.

 

Kā veikt pasūtījumu?

1)      Izvēlies preci, kas Tev patīk.

2)      Nosaki izmēru (zem apģērbu bildēm ir tabula, kurā atradīsi izmērus centimetros vai izmanto aprakstu sadaļā “izmēru noteikšana. Ja tabulas nav, tad izmēru norādi, tādu, kuru parasti izvēlies saviem apģērbiem).

3)      Spied “Pievienot grozam”

4)      Spied “Pirkumu grozs”

5)      Spied “Noformēt pasūtījumu”

6)      Vari reģistrēties vai pasūtījumu noformēt kā viesis (lielas starpības nav, bet reģistrējoties turpmāk saņemsi īpašus piedāvājumus, jaunumu informāciju un atlaides)

7)      Uz e-pastu saņemsi apstiprinājumu un informāciju par pasūtījumu

8)      Pirms apmaksas raksti uz e-pastu info@doublju.lv, lai pārliecinātos, ka prece ir pieejama veikalā, pretējā gadījumā var sanākt gaidīt līdz 20 darba dienām vai pat ilgāk, ja prece būs jāpasūta no ražotāja.

 

Pateicamies, ka izvēlējāties mūsu apģērbus


Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2002.gada 30.maija noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.
1. Katrs pircējs var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā, ja Prece vai pakalpojums neatbilst līguma noteikumiem. Pēc Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 14. panta:

(1) Prece neatbilst līguma noteikumiem, ja:

1) tā neatbilst normatīvajos aktos vai normatīvtehniskajos dokumentos noteiktajām prasībām, kā arī parasti izvirzāmām prasībām — tai nepiemīt īpašības un izpildījums, kāds parasti piemīt tāda paša veida precēm un kādu patērētājs var pamatoti gaidīt, ņemot vērā preces raksturu;

2) tā nav derīga mērķiem, kādi paredzēti normatīvtehniskajos dokumentos vai tehniskajā pasē, bet, ja tādu nav, — mērķiem, kādiem tāda paša nosaukuma un apraksta preces parasti tiek izmantotas;

3) tā nav derīga mērķiem, kuriem patērētājs izvēlējies preci un par kuriem tas tieši vai netieši paziņojis pārdevējam, slēdzot līgumu, izņemot gadījumus, kad pārdevējs pārdošanas laikā nevarēja saprast šādus speciālus mērķus un patērētājam nebija pamatota iemesla paļauties uz pārdevēja kompetenci un spriedumu;

4) tā neatbilst īpašībām vai tās komplektācija neatbilst tai komplektācijai, kādas līguma slēgšanas vai piedāvājuma izteikšanas laikā pārdevējs uzrādījis ar preču paraugiem vai modeļiem;

5) tā nav iesaiņota, bet iesaiņojums ir nepieciešams, lai pasargātu preci no bojājumiem vai bojāšanās;

6) par to sniegta maldinoša, nepatiesa, nepilnīga vai neskaidra (nesalasāma) informācija vai tā nav sniegta vispār un tāpēc preci nav iespējams lietot paredzētajam nolūkam vai arī tā rada vai var radīt apdraudējumu patērētāja mantai, veselībai, dzīvībai vai videi;

7) tā ir viltota.

(2) Pakalpojums neatbilst līguma noteikumiem, ja:

1) to sniedzot, nav ievērotas normatīvo aktu vai normatīvtehnisko dokumentu prasības vai tam ir citi trūkumi;

2) par to sniegta maldinoša, nepatiesa, nepilnīga vai neskaidra (nesalasāma) informācija vai tā nav sniegta vispār un tāpēc pakalpojumu nav iespējams izmantot paredzētajam nolūkam vai arī tas rada vai var radīt apdraudējumu patērētāja mantai, veselībai, dzīvībai vai videi.

(3) Prece vai pakalpojums nav uzskatāms par neatbilstošu līguma noteikumiem, ja pirms līguma slēgšanas patērētājs ir saņēmis rakstveida brīdinājumu par preces vai pakalpojuma nepienācīgu kvalitāti vai nepienācīgas kvalitātes iemesls ir patērētāja piegādātie materiāli, izņemot gadījumu, kad pakalpojuma sniedzējam kā profesionālim vajadzēja to zināt un rakstveidā brīdināt patērētāju.

2. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.

3. Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja:

•    Prece tiek atgriezta nebojāta un pilnā komplektācijā, uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu;  

•    Tā nav higiēnas prece (piemēram , apakšveļa u.c.);

4. Jums ir tiesības nepieņemt preci preces piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.

5. www.doublju.lv mājas lapā publicētie noteikumi ir līguma sastāvdaļa.

6. Atteikumu tiesību gadījumā, prece ir jānogādā mūsu veikalā, Rīgā, A.Čaka ielā 32, darba dienās no pl. 11.00-20.00.

7. Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

8. Tuvāku informāciju par patērētāju tiesībām un kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu Jūs variet iegūt šeit,, vai arī spiežot sekojošu linku: http://www.ptac.gov.lv/